Działki blisko lasu

Działki blisko lasu

Lokalizacja:
Siedlec
Cena:
313 740pln
Powierzchnia:
1494.00m2

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą dostępną wyłącznie w biurze CHF Nieruchomości.

Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną, położoną w miejscowości Siedlec (gm. Siedlec, pow. Wolsztyński – Wielkopolskie)

Działkę charakteryzuje regularny kształt oraz płaski teren powierzchni. Nieruchomość powstała w wyniku podziału geodezyjnego na podstawie uzyskanej decyzji o warunkach zabudowy. Przedmiotowy teren objęty jest Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Siedlec.

W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, pola uprawne oraz las. Działka nie jest uzbrojona – w niedalekiej odległości znajdują się następujące sieci infrastruktury technicznej: wodociągowa, energetyczna, gazowa (ukazane na ujęciu z portalu www.geoportal.gov.pl).

Dojazd do nieruchomości jest zapewniony poprzez drogę wewnętrzną (nabycie w udziałach w cenie nieruchomości) – jest to utwardzona droga gruntowa widoczna na załączonych fotografiach.

Działka o powierzchni 1494 m2 (nieruchomość nr 2) jest sprzedawana w cenie 230 zł/m2. Istnieje możliwość racjonalnej negocjacji.

Po więcej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 536 932 139 oraz na prezentację nieruchomości!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie do biura w celu uzyskania informacji dotyczących stanu prawnego nieruchomości.

Christiana Frąckowiak
536 932 139
CHF Nieruchomości

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje techniczne

Rodzaj nieruchomości:
Działka
Rodzaj oferty:
Sprzedaż
Powierzchnia:
1494.00 m2
Facebook
Sidebar