Lokal w centrum Sulechowa

Lokal w centrum Sulechowa

Lokalizacja:
Sulechów
Cena:
3 444pln
Powierzchnia:
64.00m2

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Sulechowa.
Poszukujesz miejsca na rozpoczęcie lub rozwinięcie swojej działalności? Mam dla Ciebie idealną propozycję. Do wynajęcia lokal o powierzchni 64m², położony w atrakcyjnej i eksponowanej lokalizacji w centrum Sulechowa. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów.

Lokal posiada bezpośrednie wejście oraz wielkie witryny w widocznym miejscu, dzięki którym można eksponować wystawę lub powiesić reklamy. To doskonała okazja do promowania swojej działalności!

Lokalizacja jest niezwykle korzystna – dzięki sąsiedztwu innych lokali usługowych oraz sklepów, jest tu duży ruch pieszych. Dodatkowo, drogą, z której dobrze widać lokal, przejeżdża kilka tysięcy pojazdów dziennie. Bliskość przystanku autobusowego oraz dworca PKS to kolejny atut. Przed lokalem znajdują się 4 miejsca parkingowe, a po drugiej stronie przejścia dla pieszych znajduje się duży bezpłatny parking oraz postój TAXI.

Lokal jest wyposażony w system monitoringu, co zapewnia dodatkową ochronę. Ponadto teren przy którym znajduje się lokal, jest objęty kamerami monitoringu miejskiego, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo okolicy.

Nieruchomość składa się z trzech pomieszczeń:
-powierzchni sklepowej,
-pomieszczenia socjalnego,
-łazienki.
Jest to idealne miejsce na sklep, biuro, salon kosmetyczny, gabinet lekarski i wiele innych.

Dodatkową zaletą jest dogodna komunikacja z innymi częściami miasta, co z pewnością docenią Twoi klienci.

Miesięczny czynsz wynosi 3444zł/ brutto. Dodatkowo płatne są media wg. zużycia.
Najemca przy zawarciu umowy wpłaca kaucję wysokości 3000 zł / brutto.

Lokal jest dostępny od zaraz. Zapraszamy do kontaktu w celu udzielenia dodatkowych informacji oraz na prezentację nieruchomości!

Diana Mania
721 106 417
CHF Nieruchomości

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje techniczne

Rodzaj oferty:
Najem
Powierzchnia:
64.00 m2
Facebook
Sidebar