działki – MPZP – teren zabudowy mieszkaniowej

działki – MPZP – teren zabudowy mieszkaniowej

Lokalizacja:
Kije
Cena:
61 000pln
Powierzchnia:
1600.00m2

Opis nieruchomości

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycyjną CHF Nieruchomości.

Prezentujemy działkę o powierzchni 4,36 ha, z której w wyniku podziału geodezyjnego wyodrębniono 19 nieruchomości będących przedmiotem sprzedaży, o powierzchni od 15 ar (numery 1-9) do ok 16 ar(numery 10-19). Powstałe nieruchomości są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), opisane jako „zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna” .
Do działek dojazd jest zapewniony poprzez drogę asfaltową widoczną na załączonych zdjęciach oraz drogę gruntową. Przedmiotowe działki nie są uzbrojone. Klient kupujący nabywa nieruchomość gruntową wraz z udziałem w drodze wewnętrznej.

REZERWACJE/ DOSTĘPNE NIERUCHOMOŚCI:
1- SPRZEDANA
2- SPRZEDANA
3- SPRZEDANA
4- SPRZEDANA
5- SPRZEDANA
6- SPRZEDANA
7- SPRZEDANA
8- SPRZEDANA
9- SPRZEDANA
10- SPRZEDANA
11- SPRZEDANA
12- SPRZEDANA
13- SPRZEDANA
14- SPRZEDANA
15- SPRZEDANA
16- SPRZEDANA
17- SPRZEDANA
18- SPRZEDANA
19- DOSTĘPNA – OSTATNIA WOLNA!!!

W chwili obecnej nieruchomość jest w trakcie podziału geodezyjnego. Obecnie rozpoczynamy podpisywanie umów przedwstępnych sprzedaży/rezerwacyjnych. Planowany termin aktów notarialnych – marzec 2024r.

Podana cena została ujednolicona – jest to wartość jednej, dowolnie wybranej nieruchomości z w/w., o umownie przyjętej uśrednionej wielkości pola powierzchni do około 16 ar. Dokładne pola powierzchni co do metra widoczne na załączonym projekcie podziału.

Dodatkowym i niepodważalnym atutem jest lokalizacja przedmiotowych nieruchomości – prężnie rozwijająca się okolica; w otoczeniu zabudowa jednorodzinna, zaledwie kilka minut samochodem do centrum Sulechowa i kilkanaście do Zielonej Góry!  Usytuowanie – pojezierze lubuskie – zapewniać będzie walory rekreacyjne. 
Nadane numery widoczne na zdjęciu z drona oraz grafika są umowne, w celu odpowiedniej komunikacji podczas rezerwacji. Dokładny kształt nieruchomości oraz inne informacje ukazuje skan projektu podziału.

Po więcej szczegółowych informacji,  zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 536 932 139 oraz na prezentację nieruchomości!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie do biura w celu uzyskania informacji dotyczących stanu prawnego nieruchomości.

Christiana Frąckowiak
536 932 139
CHF Nieruchomości

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje techniczne

Rodzaj nieruchomości:
Działka
Rodzaj oferty:
Sprzedaż
Powierzchnia:
1600.00 m2
Facebook
Sidebar