Działka budowlana z pozwoleniem na budowę bloku

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę bloku

Lokalizacja:
Sulechów
Cena:
1 499 000pln
Powierzchnia:
2518.00m2

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bloku mieszkalnego. Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 2518 m², znajduje się w malowniczym Sulechowie, przy ul. Armii Krajowej. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do drogi asfaltowej, inwestycja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Cechy działki:

  • Powierzchnia: 2518,00 m²,
  • Położenie: Przy ul. Armii Krajowej,
  • Pozwolenie na budowę bloku mieszkalnego,
  • Dogodny dojazd,
  • Bliskość infrastruktury miejskiej.

Działka z pozwoleniem na budowę bloku mieszkalnego to doskonała okazja dla dewelopera lub inwestora. Możliwość wybudowania nowoczesnego budynku mieszkalnego w atrakcyjnej lokalizacji przyciągnie potencjalnych mieszkańców.

Jest to działka z pozwoleniem na budowę bloku mieszkalnego. Blok ten będzie miał windę i składać się z czterech kondygnacji.
Architekci zaprojektowali 31 funkcjonalnych mieszkań w tym budynku.
Mieszkania są dwu- i trzypokojowe, o powierzchni od 38 m² do 52 m².
Każde mieszkanie będzie miało balkon, a dla mieszkań na parterze przewidziano taras. Projekt zawiera 17 garaży oraz 14 miejsc postojowych przy budynku.
To naprawdę interesująca inwestycja! 

Cena: 1 499 000 zł / netto + należny podatek VAT . 

Po więcej szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 721 106 417 oraz na prezentację nieruchomości!
W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi oraz bezpieczeństwa Klientów przed prezentacją nieruchomości konieczna jest wizyta w biurze w celu podpisania dokumentów związanych z tą prezentacją.

Diana Mania
721 106 417
CHF Nieruchomości

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje techniczne

Rodzaj nieruchomości:
Działka
Rodzaj oferty:
Sprzedaż
Powierzchnia:
2518.00 m2
Facebook
Sidebar